Ludvík Kuba - Trh v Orientu

Olej na kartonu, 25x20 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

69934. Trh v Orientu
Dražba ukončena:15.12.2021 21:42:26
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč