Ludvík Kuba - Ve světnici

Olej na kartonu, 37x34 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rám.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

35391. Ve světnici
Dražba ukončena:26.09.2019 21:24:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč