Ludvík Kuba - Virtuosovo zátiší

Kresba, 33x33 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
111329. Virtuosovo zátiší
Dražba ukončena:28.02.2024 20:07:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč