Ludvík Kuba

52855. Zátiší se zeleninou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba 1941. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1863 - 1956
Narodil se v Poděbradech. Po kreslířské průpravě ve škole Karla Liebschera studoval AVU v Praze, poté akademii École Juliana v Paříži a v Mnichově v soukromé škole prof. Alžběha. V motivech byl všestranný, maloval impresionistické krajiny, portréty i zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

dražba ukončena: 25.11.2020 21:44:42

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč