Ludvík Kuba - Žena za stolem

Olej na kartonu, 40x32 cm, signováno vpravo dole L. Kuba, rám.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

20125. Žena za stolem
Dražba ukončena:30.05.2018 18:03:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč