Ludvík Schneiderka - Babička

Olej na plátně, 50x45 cm. Signováno vpravo dole Ludvík Schneiderka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 – 1980

307626. Babička
Dražba ukončena:20.02.2021 20:06:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč