Ludvík Schneiderka - Děvečka

Olej na plátně, 42x38 cm. Signováno vpravo dole Ludvík Schneiderka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 – 1980

307890. Děvečka
Dražba ukončena:13.03.2021 20:06:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč