Ludvík Schneiderka - Konvolut 2 zátiší

Nejdelší strana: 36 cm

Oleje na kartonu, 22x30 cm a 20x24 cm. Signovány Ludvík Schneiderka. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 – 1980

88522. Konvolut 2 zátiší
Dražba ukončena:15.01.2023 20:37:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč