Ludvík Schneiderka - Malešice v zimě

Olej na plátně, 45x47 cm. Signováno vpravo dole Ludvík Schneiderka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1903 – 1980

95191. Malešice v zimě
Dražba ukončena:14.05.2023 21:08:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč