Ludvík Schneiderka

307686. Portrét chlapce

popis: Olej na kartonu, 57x42 cm. Signováno vlevo dole Ludvík Schneiderka. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:09:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč