Ludvík Schneiderka - V chalupě

Olej na překližce, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Ludvík Schneiderka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1903 – 1980

104326. V chalupě
Dražba ukončena:08.10.2023 21:15:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč