Ludvík Vacátko - Bohatýrství českého národa

Soubour 11- ti kamenokreseb, z toho 2 jsou obsaženy 2x, rozměry od 35x49 cm do 69x76 cm, všechny signovány nebo monogramovány.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

12966. Bohatýrství českého národa
Dražba ukončena:11.10.2017 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč