Ludvík Vacátko - Hlavy koní

Olej na překližce, 60x70 cm, signováno vpravo dole Vacátko, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

10045. Hlavy koní
Dražba ukončena:27.04.2017 18:34:15
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč