Ludvík Vacátko - Koně

Olej na kartonu, 42x55 cm, signováno vpravo dole Vacátko, rám.

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

8656. Koně
Dražba ukončena:29.03.2017 18:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč