Ludvík Vacátko - Kůň

Olej na překližce, 43x37 cm. Signováno vpravo dole Vacátko. R8m.

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

28936. Kůň
Dražba ukončena:27.02.2019 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč