Ludvík Vacátko - S koňmi na pastvě

Olej na překližce, 49x64 cm. Signováno vpravo dole Vacátko. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96752. S koňmi na pastvě
Dražba ukončena:28.06.2023 22:15:09
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:60 000 Kč