Ludvík Vacátko - Vození písku z Vltavy

Litografie, 59x76 cm, signováno dole uprostřed Vacátko, volný list.

Pozn.: V papíře místy skvrny.

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

13206. Vození písku z Vltavy
Dražba ukončena:12.10.2017 20:19:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč