Ludvík Voneš - Apokalypsa

Olej na plátně, 98x197 cm. Nesignováno. Olištováno.

Nejdelší strana: 197 cm

o autorovi: 1910 – 1978

vydraženo nevhodné pro přepravu velký formát
84070. Apokalypsa
Dražba ukončena:28.09.2022 22:17:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč