Ludvík Voneš - Dívka s jablky

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1910 – 1978

154521. Dívka s jablky
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč