Ludvík Voneš - Smutek

Olej na plátně, 73x100 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Nerámováno.

o autorovi: 1910 – 1978

63425. Smutek
Dražba ukončena:25.08.2021 20:19:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč