Ludvík Voneš

63425. Smutek

popis: Olej na plátně, 73x100 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Nerámováno.

o autorovi: 1910 – 1978

dražba ukončena: 25.08.2021 20:19:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč