Ludvík Voneš - Torso - VELKÝ FORMÁT

Kombinovaná technika, 130x60 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1910 – 1978

70012. Torso - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:15.12.2021 23:02:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč