Ludvík Voneš

304914. Utrpení

popis: Olej na plátně, 92x74 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Nerámováno.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:13:08

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč