Ludvík Voneš - Utrpení

Olej na plátně, 92x74 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Nerámováno.

o autorovi: 1910 – 1978

304914. Utrpení
Dražba ukončena:23.05.2020 20:13:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč