Ludvík Voneš - Vesmírní ptáci

Olej na plátně, 115x195 cm. Signováno vpravo dole Voneš 71. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 195 cm

o autorovi: 1910 – 1978

vydraženo nevhodné pro přepravu velký formát
85186. Vesmírní ptáci
Dražba ukončena:27.10.2022 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč