Ludvík Voneš - Zasněná

Pastel. 16x12 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1978

40913. Zasněná
Dražba ukončena:26.02.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.02.2020 19:49:42 1610
500 Kč 12.02.2020 13:21:58 4892