Ludvika Smrčková

304230. Zátiší s ovocem

popis: Akvarel, 35x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč

dražba ukončena: 31.03.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 31.03.2020 19:56:04 2663
700 Kč 26.03.2020 18:00:00 929