Ludwig Palsini - Vyhlídka na zátoku

Kombinovaná technika na papíře, 33x49 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1852.

778. Vyhlídka na zátoku
Dražba ukončena:27.11.2013 22:19:10
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč