Luisa Černovická - Děvče

Olej na překližce, 34x28 cm. Signováno vpravo nahoře Luisa Černovická. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

22762. Děvče
Dražba ukončena:27.09.2018 21:43:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč