Luisa Černovická - Kytice růží

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu nalepen originální ověřovací list.

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

27076. Kytice růží
Dražba ukončena:30.01.2019 19:36:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč