Luisa Černovická - Kytice v malovaném džbánku

Olej na plátně, 76x65 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

81371. Kytice v malovaném džbánku
Dražba ukončena:28.07.2022 22:44:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč