Luisa Černovická - Vlčí máky

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1903 – 2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

118005. Vlčí máky
Dražba ukončena:23.06.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč