Lutobor Hlavsa

45073. Karneval

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo nahoře Lutobor Hlavsa. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924-2015
Narodil se v Praze. Byl synem malíře Stanislava Hlavsy. Studoval soukromě u Františka Tichého. Ve svém díle prošel od surrealismu přes abstrakci k figurální tvorbě, ve které se ve stylu radikálního realismu nechával inspirovat ženskou krásou. Jeho díla sjou zastoupena ve významných galerích jak u nás tak ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 30 000 Kč