Luu Šmídová - Dívka ve vyshyvance

Akryl na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

76179. Dívka ve vyshyvance
Dražba ukončena:28.04.2022 22:38:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč