M. Novák - Zima na Střele

Olej na kartonu, 41x59 cm, signováno vpravo dole M. Novák 52, nerámováno.

1850. Zima na Střele
Dražba ukončena:28.01.2015 20:46:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč