M. Seidel - Po lovu

Olej na plátně, 45x57 cm, signováno vpravo dole M. Seidel, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

8803. Po lovu
Dražba ukončena:29.03.2017 21:25:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč