M.A. Odehnal - Operace

Olej na plátně, 100x135 cm. Signováno vpravo dole M. A. Odehnal 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1909
Malíř. Studoval ve speciální škole prof. J. Votruby v Bratislavě. Vystavoval s Volným sdružením horáckých výtvarníků.

76097. Operace
Dražba ukončena:28.04.2022 23:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč