Magda Valčíková - Zahradní zákoutí

Olej na plátně, 35c35 cm. Signováno vpravo dole Magda Valčíková 2016. Nerámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1973

79033. Zahradní zákoutí
Dražba ukončena:30.06.2022 20:23:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč