Majda Horká - Sen ve snu...

Kombinovaná technika, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Majda H. 22. Nerámováno.

o autorovi: 1973
Malířka autodidakt. Zpočátku používala ke svým malířským pracím materiály jako dřevo či kameny, později přešla k malbě na plátno. Své práce úspěšně prodává do ciziny (Slovensko, Švédsko, Irsko a jinde).
Autorka o sobě říká, že je rockerka tělem i duší, její výtvarný styl má však rysy ženské jemnosti.

113074. Sen ve snu...
Dražba ukončena:28.03.2024 21:10:14
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč