Antonín Mánes - Děvče pod stromem

Litografie, 27x20 cm, signováno vlevo dole Manes 1827, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5416. Děvče pod stromem
Dražba ukončena:28.09.2016 21:31:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč