Mařákova škola - U lesa

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Mařákova škola
45325. U lesa
Dražba ukončena:28.05.2020 19:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč