Marc Chagall - Le maternite au centaure

Litografie, 22x19 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

4873. Le maternite au centaure
Dražba ukončena:26.05.2016 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč