Marc Chagall

303644. Autoportrét

popis: Litografie, 31x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:11:40

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč