Marc Chagall - Autoportrét se svými postavami

Litografie, 45x33 cm. Signováno vlevo dole v tisku Chagall. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

25639. Autoportrét se svými postavami
Dražba ukončena:12.12.2018 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč