Marc Chagall - Červený a zelený anděl

Litografie, 31x47 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

25357. Červený a zelený anděl
Dražba ukončena:29.11.2018 21:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč