Marc Chagall - Cirkus

Litografie, 30x23 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

41099. Cirkus
Dražba ukončena:27.02.2020 21:07:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč