Marc Chagall - Esther

Litografie, 34x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

68779. Esther
Dražba ukončena:24.11.2021 22:44:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč