Marc Chagall - Eva upadne v Boží nemilost

Litografie, 35x26 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

52425. Eva upadne v Boží nemilost
Dražba ukončena:12.11.2020 19:33:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč