Marc Chagall - Kohout

Litografie, 29x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Zezadu Morlout 281.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

20295. Kohout
Dražba ukončena:30.05.2018 20:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč