Marc Chagall - Kohout u Eiffelovky

Litoofset, 26x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Chagall Marc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

47878. Kohout u Eiffelovky
Dražba ukončena:16.09.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč