Marc Chagall - L'Acrobate vert

Litografie, 31x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Marc Chagall. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

25750. L'Acrobate vert
Dražba ukončena:12.12.2018 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč