Marc Chagall - Mojžíš II

Litografie oboustranná, 35x26 cm, nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1887 - 1985
Bělorusko-francouzský malíř.

42170. Mojžíš II
Dražba ukončena:25.03.2020 19:33:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč